Mróz ze złotym i brązowym medalem w Indonezji!

Opublikowany przez w Aktualności na sie 12, 2016 .0Komentarzy.

Mróz ze złotym i brązowym medalem w Indonezji!

Okres wakacji to dla większości zawodników czas przygotowań do nadchodzącego sezonu. Jedni mają go więcej, a inni mniej. Bartłomiej Mróz miał go niewiele, ponieważ w pierwszy weekend sierpnia reprezentował Polskę na turnieju w Indonezji. 

Po ciężkich treningach na Badminton Li-Ning Camp 2016 nasz zawodnik miał jeszcze niecałe dwa tygodnie na dojście do optymalnej formy. Bartek zdawał sobie sprawę, że nadchodzące zawody są prawdopodobnie najtrudniejszym turniejem na świecie. Obawy były związane z bardzo wysokim poziomem sportowym jeśli chodzi o reprezentantów Indonezji. Nie zapominajmy także o całej światowej para-badmintonowej czołówce. Dodatkowo pełne trybuny wspierające swoich zawodników. Wszystko to spowodowało, że gracz zespołu Li-Ning był bardzo zmotywowany i jechał tam nastawiony na walkę do upadłego (jak zawsze z resztą). 

Mecze grupowe pokazały, że nie będzie łatwo. Oba pojedynki zakończyły się wygraną Bartka 2:0 lecz w każdym z setów przewaga była niewielka chodź wystarczająca aby to Mróz cieszył się z wyjścia z grupy. Stosunkowo najprostszy jak się później okazało był mecz ćwierćfinałowy, gdzie Bartek łatwo pokonał przeciwnika. Półfinał i finał to mecze trzymające w napięciu. Ciągła koncentracja i znakomite umiejętności fizyczne i techniczne doprowadziły Bartka do zwycięstwa w Indonezji. Do złotego medalu nasz zawodnik dołożył jeszcze medal brązowy w grze podwójnej.

Bartkowi serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej!

 

 

Last update: sie 12, 2016

Zostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (nie publikowane)
   Strona www: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Opracowanie PromoDesign & Studio 1 | © 2014