Przeżyjmy to jeszcze raz - Mateusz Danielak - Mistrz Polski Juniorów 2016!

Opublikowany przez w Aktualności na kwi 27, 2016 .0Komentarzy.

Młody, utalentowany zawodnik Mateusz Danielak reprezentujący KKS Ruch Piotrków Trybunalski w dniach 15-17 kwietnia 2016 walczył w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców. Zawodnik zespołu Li-Ning Polska cały sezon podporządkował pod te zawody. Ciężka praca na treningach, udział w turniejach i odporność psychiczna zaprocentowała. Mistrzowska forma przyszła w odpowiednim czasie. Droga do finału na papierze mogła wydawać się łatwa. Wyniki wynikami, a zdrowie zostawione na korcie to druga sprawa. Doskonałe przygotowanie fizyczne nie zawiodło nawet w meczu finałowym. Po pierwszym secie w pojedynku o Mistrzostwo wydawało się, że będzie to szybki mecz bez historii. Jednak przeciwnik (Michał Kikosicki) odrodził się i nie odpuszczał. Po zaciętym drugim secie na tablicy wyników było 1:1. O wszystkim miał zadecydować trzeci set. Oczywiste było, że decydujące będą ostanie lotki i mocna głowa. O dwa punkty, dające tytuł Mistrza Polski Juniorów, okazał się lepszy Mateusz Danielak! To nie był jedyny medal Mateusza na tych Mistrzostwach. Do złota w singlu dołożył srebro w grze mieszanej.

Jesteśmy dumni, że mamy takiego zawodnika w zespole Li-Ning Polska! Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Last update: kwi 27, 2016